hakkımızda

2003 yılından beri ticari faaliyetlerde bulunan firmamız 2009 yılında Kurumsallaşarak başta Plastik Temizlik ve Mutfak Ürünleri olmak üzere Plastik Ev Gereçleri sektörüne yenilik kazandıracak inovatif alt yapısıyla başta Türkiye olmak üzere dünyanın birçok ülkesindeki bayileriyle ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

Kuruluşunun ardından çok kısa sürede üretim ve satış hacimlerini hızla artırarak gerek iç piyasada gerekse dış piyasada söz sahibi olmaya başlamıştır. Üretim parkuru son teknoloji ekipmanlarla donatılmış olan Molto Plastik; başarılı, çalışkan, profesyonel ve dinamik bir ekiple Kalite Odaklı Hizmet anlayışını en temel ilkesi saymakta ve bu doğrultuda Kalite Kontrol Yönetimini her zaman en önemli ödevi saymaktadır.

Molto Plastik ürünlerinde Sağlıklılık, Güvenilirlik ve Ekonomikliği ön planda tutarak ürün kullanıcılarına kaliteli ve ergonomik ürünler sunmayı prensip edinmiştir. Ürün çeşitliliğini her geçen gün artıran firmamız öncelikli olarak Plastik Temizlik Ürünleri ve Mutfak Malzemelerini üretmekle birlikte günlük hayatta insan yaşamını kolaylaştıran diğer Plastik ürünlerini de müşterilerinin hizmet ve kullanımına sunmaktadır.

Satış Prensibi olarak ‘’Müşteri memnuniyeti’’ ve ‘’Güven’’ ilkelerini benimseyen firmamız uluslararası ticaret alanında da geniş ticaret ağıyla sektörün öncü firmalarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.